AKTUALNOŚCI    HODOWLA    KOTKI    KOCURY    - KOCIĘTA -    BLOG    KONTAKT    LINKI   


"To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie."
- Robert A. Heinlein


Odkąd pamietam w moim życu zawsze był jakiś kot - wszystkim znany dachowiec . Najwspanialsza "rasa" na świecie , zdrowa , pełna gracji , wdzięku , tajemnic , niespodzianek i tak różnorodna a jednocześnie bardzo oddana i przywiązana do sowojego przyjaciela człowieka.Jednak moim marzeniem od zawsze był kot Norweski Leśny. Z przyczyn losowych decyzję o nabyciu tego wspaniałego tygryska ciągle przekładałam , więc tak się jakoś złożyło , że Kot Norweski Leśny jest nadal moim największym niespełnionym marzeniem...

O istnieniu Maine Coona nie miałam pojęcia i jak to zwykle bywa całkiem przypadkiem w roku 2011 przybył do nas pierwszy nie planowany MCO a im dłużej z nim przebywałam tym bardziej urzekał mnie jego charakter i sposób bycia. Duży dostojny a przy tym łagodny i pełen harców , zawsze czuły i delikatny no i moja miłość do tej rasy rozkwitła .

Decyzja o założeniu hodowli zajęła mi prawie 3 lata . Razem z tą decyzją podjełam swój plan hodowlany i dążęnie do jego realizacji. Nasza hodowla jest hodowlą domową , liczy się dla nas przede wszystkim zdrowie i jakość kociąt , a nie ich ilość. W roku 2018 do naszej hodowli dołączyły wspaniałe i piękne koty rasy Ragdoll.

Przed podjęciem decyzji o kryciu zrówno kotka jak i kocur przechodzą serie badań corocznych (Fel FiV,badanie krwi, echo serca, badanie moczu oraz kału itd.). Nasza hodowla jest hodowlą zamknietą - nie udostępniamy naszych kocurów kotkom zpoza hodowli - wyjątkiem są tylko nasi przyjaciele .
Oficjalnie informujemy , że z dniem 1.09.2017r nasza hodowla zaczeła ścisłą współprace z hodowlą

DOLCE PERRO *PL
                                                                                                        

(c) KOPIOWANIE POWIELANIE TRE|CI I ZDJĘĆ BEZ ZGODY HODOWCY/AUTORA ZABRONIONE!!
(c) GAFI *PL