AKTUALNOŚCI    HODOWLA    KOTKI    KOCURY    - KOCIĘTA -    BLOG    KONTAKT    LINKI   


"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
- ColetteKliknij na wybrany dział aby uzyskać więcej informacji

INFORMACJE:

Zanim podejmą Państwo decyzję o przyjęciu pod swój dach kociaczka, proszę pamiętać, że jest to decyzja przynajmniej na 12-15 lat! Zainteresowane osoby naszymi kociętami zapraszam do kontaktu zastrzegam jednak , że pytania typu "cena" oraz niepodpisana korespondencja, nie będą traktowane poważnie !!

Zanim do nas napiszesz - przeczytaj:

Kot nie jest zabawką, to żywa i bardzo czuła istota , nie jest odpowiednim kaprysem dla TWOJEGO DZIECKA!!

Maluszki będą przebywać z nami cały czas, oraz będą towarzyszyć nam w codziennych czynnościach.
Będą się wychowywać również z naszymi psami, będą przyzwyczajone do hałasu i przygotane do życia w rodzinie.
Pierwsze chwile życia kociąt, mają znaczący wpływ na prawidłowy ich rozwój, oraz to jakie relacje będą umiały nawiązać z człowiekiem. My spędzamy wiele czasu z naszymi kociakami aby przedewszystkim człowiek kojarzył im się z bezpieczeństwem i miłością.
Nie bez znaczenia jest dla nas , w jakim wieku kocięta opuszczają hodowle - preferujemy wiek od 15 -16 tygodnia życia - ponieważ kociaki , są już samodzielne i bez problemów mogą zaadoptować się w nowym środowisku , kocięta nie hodowlane są również po zabiegu kastracji.

Nie jest nam obojętne do jakich domów trafiają nasze ogonki, dlatego prosimy o przemyślane i odpowiedzialne podejmowanie decyzji o nowym członku rodziny.
Zapewnienie kociętom bezpiecznej przyszłości i odpowiedzialnych właścicieli to dla nas sprawa priorytetowa bez względu na to czy chcesz go nabyć do hodowli czy do kochania!!
Jesteśmy bardzo otwarci na kontakt z nowymi właścicielami, oczekujemy wieści o naszych maluszkach i służymy pomocą 24 h na dobę

Kocięta opuszczające nasz dom są:
* nauczone czystości - korzystania z kuwety zrówno odkrytej jak i zakrytej
* nauczone korzystania z drapaczka
* dwukrotnie zaszczepione i wielokrotnie odrobaczone
* zaczipowane

Otrzymują:
* rodowód FIFe, wszystkie nasze kocięta to wyłącznie kocięta RODOWODOWE
* książeczkę zdrowia lub paszport
* umowę kupna - sprzedaży
* wyprawkę - niezbędnik na start w nowym domu

Hodowla to przedewszystkim nasz dom , prywatne życie to nie super market czynny 24h ani kawiarnia czy zoo gdzie można pozwiedzać i porobić zdjęcia. Koty są przedewszystkim członkami naszej rodziny , często są w różnym wieku, po szczepieniu lub przed a my jak to przystało na ludzi mamy różne obowiązki nie tylko związane z kotami pamiętajcie proszę , że prowadzimy też normalne życie , my też pracujemy.
Jeżeli mają Państwo ochotę na zwiedzanie , poznanie rasy czy sprawdzenie alergi u któregoś z członków rodziny to zapraszam na Wystawy Kotów Rasowych organizacji światowych tj: - FIFe, CFA, GCCF, TICA, WCF.

STATUS

WOLNY/A -kociak wciąż szuka swojego opiekuna

OPCJA -ktoś się interesuje kociakiem lub obserwujemy kociaczka pod względem hodowlanym - można o niego pytać

REZERWACJA - został wpłacony zadatek - Rezerwacja kociaczka następuje po wpłaceniu 30% jego ceny na konto podane w wysłanej na adres e-mail umowie. Wpłata zaadatku oznacza zapoznanie się z warunkami i akceptacją treści umowy kupna sprzedaży.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłacony zadatek.
Zadatek nie podlega zwrotowi jeżeli przyszły opiekun odstąpi od zakupu kota lub jeśli kot nie zostanie odebrany.
BARDZO PROSZĘ O PRZEMYŚLANE DECYZJE !!


Na cenę kotka składa się kilka czynników proszę pamiętać , że my również ponosimy niebagatelne koszty związane nie tylko z wychowaniem i utrzymaniem kociąt, ale również ich rodziców oraz wkład w rozwój hodowli. Utrzymanie hodowli jest kosztowne,to nie tylko koszty związane z najwyższej jakości karmą, suplementami czy żwirkiem. To także moja praca ,która nie polega na posprzątaniu kuwet , nasypaniu suchej karmy czy zmiany wody!

PROSIMY się nie targować - jeżeli podana przez nas cena Państwu nie odpowiada !!

Polecam obejrzeć fajny filmik, który rozwieje wszelkie wątpliwośći...

© KOPIOWANIE POWIELANIE TREŚCI I ZDJĘĆ BEZ ZGODY HODOWCY/AUTORA ZABRONIONE!!
© GAFI *PL